Transport ja kauba kättesaamine

Home From North veebipoest tellides saad kauba kätte sulle sobival viisil. Pakkide postitamine toimub nädala lõpus. Kui soovid kiiremini tellitud kaupa kätte saada, helista meile ja lepime eraldi kohaletoomise või saatmise osas kokku. 

Kui tellimuse summa ületab 35€, on transport sinu jaoks Eesti piires tasuta. Juhul kui sul on mõni erisoov, siis anna sellest palun meile teada. Pakiautomaati transpordi puhul kehtib saatmiskulu € 2,60-6,60. Kulleri puhul jääb transpordi hind vahemikku €5-20.

Igapäevaselt kasutame kauba transpordiks levinud teenusepakkujaid:

Omniva pakiautomaadid - Kauba saabumisel saadetakse sulle SMS, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Sisesta uksekood pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil ja saadki paki kätte ning seda sõltumata kellaajast, sest õues asuvaid pakiautomaate saad kasutada 24 tundi ööpäevas. Omniva pakiautomaadis hoitakse sinu pakki 7 päeva.

 Omniva kuller – Paki saabumisel võtab Omniva kuller sinuga ühendust ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja. Juhul kui sind ei õnnestu telefoni teel tabada, toimetatakse sinu pakk lähimasse postiasutusse ja saadetakse sulle paki saabumise teade, mille alusel saad paki, teatel olevast postiasutusest kätte. Postkontoris hoitakse sinu pakki 21 päeva.

Itella SmartPost pakiautomaat – Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse sinu mobiilile vastava sisuga SMS. Sõnumis tuletatakse meelde, millisesse pakiautomaati kauba tellisid, millistel aegadel kauba kätte saad ning sõnumis on ka personaalne kood, mille sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb automaadi uks. Itella SmartPosti pakiautomaadis hoitakse sinu pakki 7 päeva.

Postkontor – Paki võid ka tellida endale kõige sobivamasse postkontorisse. Kui sinu tellimus jõuab postkontorisse, saadetakse sulle posti kiri infoga, kuidas ja kust paki kätte saad. Pakile järele minnes, ära unusta kaasa võtta ka isikut tõendav dokument.